Oferta

Fotokratka

data: 03.01.2013

Kratka kominkowa stanowi estetyczną osłonę wylotów ciepłego powietrza, montuje się ją w obudowie kominkowej. Na rynku istnieje kilka wzorów, kolorów czy wersji kratek, co daje dość ograniczoną możliwość wyboru. Do tej pory byli Państwo skazani na oferty produktów masowych, sztampowych, niewiele różniących się od siebie.

Teraz oddajemy w Państwa ręce unikalny produkt – fotokratkę. Kratkę – zdjęcie.

To co sprawia, iż produkt jest wyjątkowy – to możliwość wkomponowania w fotokratkę praktycznie każdego zdjęcia. Po obróbce specjalnym programem komputerowym, implementacji technologicznej i wykonaniu za pomocą wybicia kilku tysięcy różnej wielkości otworów – otrzymujemy kratkę z motywem ze zdjęcia, absolutnie indywidualną i niepowtarzalną.

Dzięki nowoczesnej formie i kolorystyce, fotokratka może zostać idealnie wkomponowana w dowolny styl wnętrza stanowiąc niekiedy jego kulminacyjny punkt. Fotokratka została zaprojektowana z myślą o Klientach, którzy stawiają na indywidualne rozwiązania, prostotę i elegancję podkreślając tym samym swoisty wystrój swojego domu… lub po prostu chcą, by kratka nie była tylko koniecznym elementem kominkowej instalacji – ale miłą ozdobą i pamiątką.

Może też być ciekawym, nieszablonowym prezentem.

Co ważne fotokratka, oprócz walorów estetycznych, jest pełnowartościową kratką kominkową, posiadającą znakomite parametry wydajności (niskie opory przepływu), sporą powierzchnię czynną, jest także bardzo funkcjonalna (łatwa w demontażu i czyszczeniu).

 

powrót

Kontakt do nas