Oferta

Kratki LOFT

data: 05.05.2016

Kratki LOFT można nazwać bezkompromisowymi, gruba, 3mm stal i bardzo  oszczędna forma nadają im charakteru. Prostota w połączeniu z bardzo masywną konstrukcją powodują, że jest w  nich coś, co  nie pozwala  ich nie zauważyć. To zdecydowanie nie jest styl dla każdego domu… to design dla pomieszczeń wyjątkowych.

Jeśli lubisz kratki kominkowe o masywnej konstrukcji,  solidne i trwałe  -  to jest coś co powinno Cię zainteresować. Gruba 3mm stal powoduje, że kratki są ciężkie, bardzo ciężkie – to  celowy zamysł,  produkt bowiem tworzony był z myślą o nowoczesnych, prostych w formie zabudowaniach,  do  kominków,  gdzie każdy dodatkowy ozdobnik jest zbędny... Stąd też ich nazwa – LOFT, która ma nawiązywać do postindustrialnej, nieco szorstkiej stylistyki. To nie jest wyrób,  który spodoba się każdemu,  bo  to  nie jest wyrób dla każdego.

Kratki LOFT wykonywane są z grubej stali czarnej malowanej proszkowo  (w  kolorach czarnym lub białym). Kratki wyposażone są w masywną ramę  montażową oraz  specjalne uchwyty zabezpieczające przed przypadkowym wysunięciem czoła kratki. Czoło  kratki jest tak wykonane, iż wystaje z obrysu ramki i nachodzi na ścianę, tworzy to ciekawy, niepowtarzalny efekt.

Kratki dostępne są w  3 długościach i dwóch rozmiarach.

Dla  dodatkowego efektu kratki mogą być doposażone w maskownicę, uniemożliwiającą wgląd  do wnętrza kominka.

 

powrót

Kontakt do nas