Oferta

Kratki otwarte V-OPEN

data: 03.01.2013

Kratki otwarte V-OPENSeria otwartych kratek kominkowych “V-OPEN” to coś więcej niż tylko ozdoba obudowy kominkowej, to nowy styl dla całego pomieszczenia. Precyzyjnie wykonane, z dbałością o każdy detal – proste i oszczędne w formie, ale … po prostu nie można od nich oderwać wzroku.

 

 

Kratki otwarte wykonywane są z grubej stali czarnej malowanej proszkowo  (czoło i korpus) oraz w wersji z  czołem  wykonanym z blachy chrominiklowej szilfowanej. Czoło kratki jest wykonywane jako oddzielny element przyłączany następnie do kanału, to daje gwarancję gładkiej, estetycznej powierzchni i braku deformacji. Wszystkie elementy kanału są dopracowane do najdrobniejszego szczegółu, między innymi dlatego by nie znalazła się tam nawet najdrobniejsza szczelina, przez którą można byłoby dostrzec wnętrze kominka. Sposób konstrukcji kratki powoduje, iż straty ciśnienia są minimalne a kratka jest łatwa do utrzymania w czystości.

Kratki są wykonywane z czarnej stali malowanej proszkowo na kolor biały lub czarny oraz  z blachy chromoniklowej szlifowanej ( czoło) , w różnych wersjach szerokości czoła i długości kratki. Także specjalna kratka kątowa jest dostępna. Ponadto w ofercie znajdą Państwo też opcję kratek z ramką montażową.

Kratki otwarte winny być montowane ponad wkładem kominkowym z wylotem kierowanym do dołu, lub pod wkładem kominkowym z wylotem kierowanym ku górze (jako wlot powietrza konwekcyjnego).

Kratki otwarte V-OPEN swoją ideą przypominają istniejące na Polskim rynku kratki (np. kratki Luft czy kratki Tunel), jednakże jakość ich wykonania, dostępność ramek montażowych stawiają je na zupełnie innej półce produktowej. Różnice dotyczą głównie formy wykonania czoła kratki oraz detali kasety, jako, że jest to element dekoracyjny, różnice te są więcej niż istotne.

powrót

Kontakt do nas