Oferta

Kratki V

data: 04.01.2013

Kratki wentylacyjne “V” Ventlab wnoszą najwyższą jakość i estetykę do zabudowy kominka. Ich design znakomicie współgra z nowoczesnymi wnętrzami i oszczędnymi w formie wkładami kominkowymi.

 

 

 

 

To, co sprawia, że kratki są tak wyjątkowe, to sposób ich wykonania … nie tylko poprzez jakość użytych materiałów, czy najwyższą precyzję produkowanych detali. Kratka sporo waży … a to dlatego, że jest wykonana z grubej blachy, wyposażona w stabilną ramkę montażową i precyzyjny mechanizm regulacji (dotyczy: kratki z żaluzją ruchomą), to daje stabilność i trwałość.

Wykonanie kratek wymaga wiele ręcznej pracy, wszystkie żaluzje są malowane oddzielnie i później nitowane do obudowy, to daje gwarancję, że wyrób będzie służył na długie lata … no i świetnie wyglądał. W wersji z ruchomą żaluzją mechanizm przepustnicy jest swoistym arcydziełem, nie ma co wiele wyjaśniać, wystarczy spojrzeć na detale…

Jeśli ruchoma żaluzja nie jest wymagana, dostępna jest wersja z żaluzją stałą (umieszczoną pod kątem 45 stopni) lub bez żaluzji, ale z siatką metalową. Obie wersje dają podobne wrażenia wizualne, przy zachowaniu niższej, niż wersja z ruchomą żaluzją, ceny.

Ramka montażowa jest wykonana bardzo solidnie (z blach ocynkowanych grubości 1,0 i 0,8mm) więc może wytrzymać spore obciążenia … nie będzie więc problemu z budową lekkich konstrukcji okapu kominka bezpośrednio na ramce (to sprawia, iż prace montażowe są sporo łatwiejsze). Konstrukcja ramki pozwala również na łatwy montaż w ściankach z karton-gipsu. Ramka jest wyposażona w specjalne przetłoczenia, co, w połączeniu z odpowiednio ukształtowanymi łapkami kratek, pozwala na łatwe pozycjonowanie kratki w ramce nawet po jej montażu w ścianie.

W końcu warto zwrócić uwagę na sposób, w jaki kratka jest pakowana, to również daje obraz wysokiej jakości produktu. Niektórzy mówią, że opakowanie to tylko marnowanie kartonu no ale … cóż, powiedz to swoim klientom.

Kratki są wykonywane z czarnej blachy malowanej proszkowo na kolor czarny lub biały w następujących wersjach:

·    1. z ruchomymi żaluzjami (mechanizm przepustnicy pozwala na bardzo precyzyjną regulację ich położenia)

·    2. stałymi (nieruchomymi) żaluzjami

·    3. z siatką

i zawsze z solidną, trwałą ramką montażową.

Montaż kratki polega na trwałym osadzeniu ramki montażowej w ścianie i wciśnięciu w nią kratki (jej położenie może później być regulowane poprzez przetłoczenia na ramce montażowej).

 

 

 

powrót

Kontakt do nas