v box set

V-Box Set

To kluczowy element systemu (moduły wentylacyjny czy świetlny są później dołączane do modułów podstawowych). Zestaw składa się z trzech części, ramy montażowej (ze specjalnym systemem montażu „click”), modułu wewnętrznego oraz panelu tylnego. Rama jest osadzana w ścianie (specjalny system montażu “click” pozwala na umieszczenie ramy w ścianach o szerokościach 30 i 50mm), jest wykonana z grubej blachy ocynkowanej z chromoniklowymi zaczepami sprężystymi.  

 

Montaż jest łatwy, wszystko co należy zrobić to wykonać otwór w ścianie kominka (zrobionej z np. płyt Promat, Silca, Superisol, Skamol lub innych materiałów) wielkości ramy i włożyć ją do środka, zaczepy ciasno przechodzą przez ścianę i zatrzaskują się zabezpieczając solidne połączenie ze ścianą. Ten sposób w pełni wystarcza do montażu urządzenia w ścianie, nie ma potrzeby używania dodatkowych elementów złącznych czy klejów.

Moduł wewnętrzny jest następnie umieszczany w ramie w bardzo łatwy sposób, wystarczy tylko wepchnąć go do środka, nie ma obaw o uszkodzenia ścianek czy zarysowania, ściany modułu są wyposażone w specjalny filc, który sprawia, że całość pozostaje nienaruszona, a moduł jest zamocowany w sposób bardzo trwały I solidny.

Po tym jak umieszczono moduł wewnętrzny można zamocować panel tylny. To nie może być już łatwiejsze, wystarczy umieścić go przy tylnej ściance (gdzie znajdują się odpowiednie otwory) i … puścić. Magnesy neodymowe zapewnią trwałe połączenie.

 

 

Max. temperatura pracy: 150 [oC]

Zastosowanie:

  •  obudowy kominkowe 
  •  tylko wewnątrz pomieszczeń

Typy i rozmiary:

typ

Materiał

Kolor

25x35x25

blacha czarna

malowana proszkowo

  • biały
35x35x25
35x70x25
35x70x40

 

Dane techiczne: zobacz kartę katalogową

 

Kontakt do nas