v box vent

V-Box Vent

Moduł wentylacyjny jest umieszczany na tylnej ścianie modułu standardowego (znajdują się tam specjalne śruby montażowe do których go się przykręca). Zadanie tego modułu jest proste i klarowne, działa on tak jak kratka kominkowa montowana na obudowie kominka. Tutaj, jako, że jest to element spójnego systemu, nie burzy on stylu całości.

Tylna ściana modułu wentylacyjnego jest pełna, więc nie ma możliwości zobaczenia do wnętrza kominka. Co również jest ważne, moduły wentylacyjne posiadają spore pola czynnego przekroju (150 i 225cm2). Moduły wentylacyjne są dostępne w rozmiarach 35x25 i 35x35.

Montaż modułu jest prosty. Wystarczy wyjąć moduł wewnętrzny, odłożyć standardowy panel tylny i chwilowo także panel frontowy modułu wentylacyjnego. Następnie należy przykręcić tylną ścianę modułu wentylacyjnego do śrub w module wewnętrznym i włożyć całość z powrotem do ramy.

Jeśli moduł jest już umiejscowiony wystarczy włożyć kratkę frontową (montaż za pomocą magnesów neodymowych – co jest więcej niż łatwe).

 

 

Max. temperatura pracy: 150 [oC]

Zastosowanie:

  •  obudowy kominkowe
  •  wyloty ciepłego powietrza z kominka

Typy i rozmiary:

TYP

Przekrój czynny
[cm2]

Materiał

Kolor

25x35 150

blacha czarna  malowana proszkowo

  • biały
35x35 225

 

Dane techiczne: zobacz kartę katalogową

 

Kontakt do nas